آزمایشگاه

آزمایشگاه

درمانگاه ارمغان سلامت

آزمایشگاه ارمغان سلامت

آزمایشگاه ارمغان سلامت، یکی از مجهزترین آزمایشگاه های غرب تهران می باشد که با بهره مندی از تجهیزات روز آزمایشگاهی و نیروی انسانی مجرب در خدمت مراجعین و بیماران محترم (کودکان و بزرگسالان) می باشد.

مسئول فنی آزمایشگاه سرکارخانم دکتر یلدا نیلی پور  دانشیار دانشگاه شهید بهشتی هستند.

یکی از مزایای آزمایشگاه ارمغان سلامت مجاورت با درمانگاه شبانه روزی تخصصی و فوق تخصصی ارمغان سلامت کودک بوده و مراجعین می توانند به راحتی به متخصصین درمانگاه مراجعه و در صورت لزوم آزمایش خود را نیز انجام دهند تا نتیجه آزمایشات، توسط پزشکان تجزیه و تحلیل شود.

آزمایشگاه تشخیص طبی ارمغان سلامت با در اختیار داشتن متخصصین حرفه ای و امکانات پیشرفته آزمایشگاهی در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم فعالیت می نماید. این آزمایشگاه تلاش دارد تا با ارائه جواب ها در کمترین زمان و تشخیص های دقیق، بیماران را برای درمان مطلوب و مؤثر یاری نماید.

 

این آزمایشگاه خدمات تشخیصی از جمله:

آزمایشات هماتولوژی، بیوشیمی، هورمون شناسی، ایمونولوژی، میکروب شناسی، غربالگری نوزادان و اطفال و نمونه گیری تخصصی اطفال را به مراجعین محترم ارائه می نماید.

 

ساعات کاری آزمایشگاه:

آزمایشگاه ارمغان سلامت همه روزه از ساعت 7 صبح الی 30/19 و ایام تعطیل از ساعت 7 صبح الی 16 ارائه خدمت می نماید.

تلفن: 44894273-021

 

بیمه های طرف قرارداد آزمایشگاه:

تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، بانک مرکزی، بانک ملت، بانک صادرات، بانک رفاه، بانک تجارت، بانک پاسارگاد، بانک صنعت و معدن ، بانک سپه و بانک کشاورزی.